| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Mild Ajvar
    Podravka
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Mild Ajvar

    690 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 65,14 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Mileram 30%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Mileram 30%

    850 gram
    61,95 SEK
    Jmf pris: 72,88 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Rahat Lokum Valnöt
    Swisslion

    Rahat Lokum Valnöt

    450 gram
    34,95 SEK
    Jmf pris: 77,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Salta snacks mix
    Jaffa Crvenka

    Salta snacks mix

    300 gram
    20,50 SEK
    Jmf pris: 68,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Strudel Jordgubb
    Medela

    Strudel Jordgubb

    240 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 95,63 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tops Cake
    Vispak

    Tops Cake

    460 gram
    53,50 SEK
    Jmf pris: 116,30 / kg
    Tillfälligt slut
  • Tortina Choklad
    Vincinni

    Tortina Choklad

    200 gram
    19,95 SEK
    Jmf pris: 99,75 / kg
    Tillfälligt slut
  • Allkrydda
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Allkrydda

    75 gram
    14,95 SEK
    Jmf pris: 199,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Aprikosnektar
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Aprikosnektar

    1000 ml
    29,95 SEK
    Jmf pris: 29,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bruschetta Sourcream & Onion
    Maretti

    Bruschetta Sourcream & Onion

    150 gram
    21,95 SEK
    Jmf pris: 146,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Caps Subarcica
    Gusto

    Caps Subarcica

    300 gram
    82,95 SEK
    Jmf pris: 276,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Classic Blåbär
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Classic Blåbär

    1000 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 23,50 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026