| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Snabbnudlar med grönsakssmak
    Indomie
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Snabbnudlar med grönsakssmak

    350 gram
    25,95 SEK
    Jmf pris: 74,14 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Somunbröd 4p
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Somunbröd 4p

    80 gram
    35,50 SEK
    Jmf pris: 443,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Teringar
    Soko Stark

    Teringar

    800 gram
    47,95 SEK
    Jmf pris: 59,94 / kg
    Tillfälligt slut
  • Äggpasta makaroner
    Klas

    Äggpasta makaroner

    400 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 38,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Chokladkaka
    Jaffa Crvenka

    Chokladkaka

    155 gram
    22,50 SEK
    Jmf pris: 145,16 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Creme Fraiche 20%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Creme Fraiche 20%

    850 gram
    51,95 SEK
    Jmf pris: 61,12 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Domacica Kokoskex
    Kras

    Domacica Kokoskex

    275 gram
    37,50 SEK
    Jmf pris: 136,36 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Grand Kaffe Aroma
    Grand

    Grand Kaffe Aroma

    500 gram
    113,50 SEK
    Jmf pris: 227,00 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Jordgubbsdryck
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Jordgubbsdryck

    1000 ml
    22,50 SEK
    Jmf pris: 22,50 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Kallrökt Oxkött Storbit ca 1,1kg
    Plivit

    Kallrökt Oxkött Storbit ca 1,1kg

    1100 gram
    514,50 SEK
    Jmf pris: 467,73 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Krajiska
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Krajiska

    300 gram
    103,95 SEK
    Jmf pris: 346,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Lutenica
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Lutenica

    550 gram
    46,95 SEK
    Jmf pris: 85,36 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026