| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Cajna
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Cajna

    300 gram
    103,95 SEK
    Jmf pris: 346,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Creampita
    Gusto

    Creampita

    350 gram
    81,95 SEK
    Jmf pris: 234,14 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Donuts Triple Choco
    Jaffa Crvenka

    Donuts Triple Choco

    58 gram
    10,95 SEK
    Jmf pris: 188,79 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Grillmix
    Brajlovic

    Grillmix

    600 gram
    160,50 SEK
    Jmf pris: 267,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ketchup Mild
    Zvijezda
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ketchup Mild

    500 gram
    26,95 SEK
    Jmf pris: 53,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Linolada Kokos
    Lino
    Glutenfri ikon

    Linolada Kokos

    350 gram
    46,95 SEK
    Jmf pris: 134,14 / kg
    Max 5 per order
    Lägg i varukorgen
  • Livanjski Trapistost
    Mljekara Livno

    Livanjski Trapistost

    76,95 SEK
    Lägg i varukorgen
  • Medene Kore Tårtbotten
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Medene Kore Tårtbotten

    430 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 65,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Multivitamin
    Fructal

    Multivitamin

    1000 ml
    29,95 SEK
    Jmf pris: 29,95 / l
    Max 6 per order
    Lägg i varukorgen
  • Pilko Kycklingkorv
    Brajlovic
    Glutenfri ikon

    Pilko Kycklingkorv

    200 gram
    20,50 SEK
    Jmf pris: 102,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Poljorad Paprika med grädde
    Poljorad
    Glutenfri ikon

    Poljorad Paprika med grädde

    500 gram
    75,50 SEK
    Jmf pris: 151,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Strudel Mix
    Medela

    Strudel Mix

    240 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 95,63 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026