| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Grillkorv med Ost
    Brajlovic

    Grillkorv med Ost

    500 gram
    84,95 SEK
    Jmf pris: 169,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Jordgubbsnektar
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Jordgubbsnektar

    1000 ml
    31,95 SEK
    Jmf pris: 31,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Lane kex
    Bambi

    Lane kex

    600 gram
    65,95 SEK
    Jmf pris: 109,92 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Lepina Stenugnsbakad
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Lepina Stenugnsbakad

    400 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 57,38 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Oxgulasch med sås
    Podravka
    Laktosfri ikon

    Oxgulasch med sås

    400 gram
    63,95 SEK
    Jmf pris: 159,88 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Radenska Mineralvatten
    Radenska
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Radenska Mineralvatten

    1500 ml
    17,50 SEK
    Jmf pris: 11,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Ajvar Premium
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar Premium

    550 gram
    54,50 SEK
    Jmf pris: 99,09 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bronhi Godis
    Kras

    Bronhi Godis

    100 gram
    11,95 SEK
    Jmf pris: 119,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Honung med vaxkaka
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Honung med vaxkaka

    450 gram
    81,95 SEK
    Jmf pris: 182,11 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingskiva
    Podravka

    Kycklingskiva

    150 gram
    20,95 SEK
    Jmf pris: 139,67 / kg
    Tillfälligt slut
  • Plommonknödel
    Ledo
    Laktosfri ikon

    Plommonknödel

    500 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 89,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bohor Azure Sköljmedel
    Bohor

    Bohor Azure Sköljmedel

    3000 ml
    119,95 SEK
    Jmf pris: 39,98 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026