| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Tvättmedel Color Care
    Duel

    Tvättmedel Color Care

    2450 ml
    106,95 SEK
    Jmf pris: 43,65 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Zlatni Puder T400
    Klas
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Zlatni Puder T400

    2000 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 22,48 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Cokolino Barngröt Choklad
    Lino

    Cokolino Barngröt Choklad

    200 gram
    29,95 SEK
    Jmf pris: 149,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ornel Violet
    Ornel

    Ornel Violet

    1600 ml
    77,95 SEK
    Jmf pris: 48,72 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Oxskiva halal
    Podravka
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Oxskiva halal

    200 gram
    32,95 SEK
    Jmf pris: 164,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Strudel med Brownie och Hallon
    Medela

    Strudel med Brownie och Hallon

    240 gram
    24,50 SEK
    Jmf pris: 102,08 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Sudjuk med vitlök
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Sudjuk med vitlök

    300 gram
    103,95 SEK
    Jmf pris: 346,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tops Kex
    Vispak

    Tops Kex

    125 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 127,60 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Travnik Ost i saltlake 55%
    Plivit
    Glutenfri ikon

    Travnik Ost i saltlake 55%

    400 gram
    71,50 SEK
    Jmf pris: 178,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Apelsinkex
    Jaffa Crvenka
    Laktosfri ikon

    Apelsinkex

    300 gram
    39,50 SEK
    Jmf pris: 131,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bredbar ost Pikant
    Zdenka
    Glutenfri ikon

    Bredbar ost Pikant

    140 gram
    29,95 SEK
    Jmf pris: 213,93 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Champion Grönt Äpple
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Grönt Äpple

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026