| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Champion Lemonad
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Lemonad

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Classic Persika
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Classic Persika

    1000 ml
    22,50 SEK
    Jmf pris: 22,50 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Delikatess Majonnäs
    Zvijezda

    Delikatess Majonnäs

    165 gram
    23,50 SEK
    Jmf pris: 142,42 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Grillkorv Stark
    Brajlovic

    Grillkorv Stark

    500 gram
    81,95 SEK
    Jmf pris: 163,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Honungskaka Medeno Srce körsbärssmak
    Pionir
    Laktosfri ikon

    Honungskaka Medeno Srce körsbärssmak

    150 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 106,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Köttbullar i tomatsås
    Natureta

    Köttbullar i tomatsås

    420 gram
    34,95 SEK
    Jmf pris: 83,21 / kg
    Tillfälligt slut
  • Salta pinnar med Jordnöt
    Marbo
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Salta pinnar med Jordnöt

    100 gram
    12,95 SEK
    Jmf pris: 129,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Skivad Poli
    Poli
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Skivad Poli

    150 gram
    25,95 SEK
    Jmf pris: 173,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Wiensoppa
    Podravka
    Laktosfri ikon

    Wiensoppa

    70 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 227,86 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Classic Aprikos
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Classic Aprikos

    1000 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 23,50 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Eurokräm bitar mix
    Swisslion

    Eurokräm bitar mix

    280 gram
    34,95 SEK
    Jmf pris: 124,82 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Gräddkräm Choklad
    Dolcela
    Glutenfri ikon

    Gräddkräm Choklad

    60 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 265,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026