| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Chokladmjölk 2%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Chokladmjölk 2%

    750 gram
    19,95 SEK
    Jmf pris: 26,60 / kg
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • Frondi Maxi Kakao
    Kras
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Frondi Maxi Kakao

    250 gram
    30,95 SEK
    Jmf pris: 123,80 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kras Express Chokladpulver
    Kras
    Glutenfri ikon

    Kras Express Chokladpulver

    330 gram
    48,50 SEK
    Jmf pris: 146,97 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Petit Beurre Smörkex
    Kras

    Petit Beurre Smörkex

    480 gram
    42,95 SEK
    Jmf pris: 89,48 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Sarajevski Kiseljak
    Kiseljak
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Sarajevski Kiseljak

    1500 ml
    18,50 SEK
    Jmf pris: 12,33 / l
    Tillfälligt slut
  • Grillkorv Sudjukica
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Grillkorv Sudjukica

    350 gram
    94,50 SEK
    Jmf pris: 270,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingkrydda
    Vegeta

    Kycklingkrydda

    20 gram
    6,50 SEK
    Jmf pris: 325,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Minjon Kexbitar
    Pionir
    Glutenfri ikon

    Minjon Kexbitar

    260 gram
    35,50 SEK
    Jmf pris: 136,54 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Sticks med Mjölkchoklad
    Bambi

    Sticks med Mjölkchoklad

    125 gram
    26,95 SEK
    Jmf pris: 215,60 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Strudel Surkörsbärs
    Medela

    Strudel Surkörsbärs

    264 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 86,93 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Suxhuk Shtepiak
    Brajlovic
    Laktosfri ikon

    Suxhuk Shtepiak

    800 gram
    93,50 SEK
    Jmf pris: 116,88 / kg
    Tillfälligt slut
  • Allkrydda
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Allkrydda

    250 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 111,80 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026