| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Sudjuk skivad
    Plivit
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Sudjuk skivad

    37,50 SEK
    Lägg i varukorgen
  • Bosnisk Lokum
    Klas

    Bosnisk Lokum

    180 gram
    16,95 SEK
    Jmf pris: 94,17 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Champion Blåbärsdryck
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Blåbärsdryck

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Chokladpudding 4-pack
    Dolcela
    Glutenfri ikon

    Chokladpudding 4-pack

    172 gram
    25,50 SEK
    Jmf pris: 148,26 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Mild Ajvar
    Podravka
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Mild Ajvar

    350 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 79,86 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Paprikapulver Stark
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Paprikapulver Stark

    100 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 155,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Petit Beurre
    Master

    Petit Beurre

    1000 gram
    36,50 SEK
    Jmf pris: 36,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Poljorad Färsk ost
    Poljorad
    Glutenfri ikon

    Poljorad Färsk ost

    400 gram
    37,50 SEK
    Jmf pris: 93,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vispbar Gräddersättning
    Hulala

    Vispbar Gräddersättning

    500 ml
    28,95 SEK
    Jmf pris: 57,90 / l
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • Ajvar Squeeze Stark
    Podravka
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar Squeeze Stark

    310 gram
    25,95 SEK
    Jmf pris: 83,71 / kg
    Tillfälligt slut
  • Burek Potatis
    Plivit

    Burek Potatis

    560 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 80,27 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Crème fraîche 20%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Crème fraîche 20%

    400 gram
    26,95 SEK
    Jmf pris: 67,38 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026