| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Kryddmix för Lasagne
    Fant

    Kryddmix för Lasagne

    70 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 221,43 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Munchmallow Family pack
    Jaffa Crvenka

    Munchmallow Family pack

    210 gram
    25,95 SEK
    Jmf pris: 123,57 / kg
    Tillfälligt slut
  • Clipsy Mix 2
    Marbo

    Clipsy Mix 2

    150 gram
    21,50 SEK
    Jmf pris: 143,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Keksolino Barngrötmix
    Lino

    Keksolino Barngrötmix

    500 gram
    84,95 SEK
    Jmf pris: 169,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kryddmix för Fisksoppa
    Fant
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kryddmix för Fisksoppa

    60 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 258,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Rapsolja
    Zvijezda
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Rapsolja

    1000 ml
    33,95 SEK
    Jmf pris: 33,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Sudjuk Premium Nötkött
    Plivit

    Sudjuk Premium Nötkött

    450 gram
    118,50 SEK
    Jmf pris: 263,33 / kg
    Tillfälligt slut
  • Sudjuk Skivad
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Sudjuk Skivad

    70 gram
    29,50 SEK
    Jmf pris: 421,43 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Waferskuber med Choklad
    Bambi

    Waferskuber med Choklad

    135 gram
    26,95 SEK
    Jmf pris: 199,63 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bruschetta Rostad Vitlök
    Maretti

    Bruschetta Rostad Vitlök

    150 gram
    21,95 SEK
    Jmf pris: 146,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Honungkaka Medeno Srce
    Pionir
    Laktosfri ikon

    Honungkaka Medeno Srce

    150 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 106,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Honungskaka Apelsin
    Pionir
    Laktosfri ikon

    Honungskaka Apelsin

    150 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 106,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026