| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Oxskiva
    Podravka
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Oxskiva

    200 gram
    37,50 SEK
    Jmf pris: 187,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Getmjölk 3%
    Vindija
    Glutenfri ikon

    Getmjölk 3%

    1000 ml
    38,95 SEK
    Jmf pris: 38,95 / l
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • Petit Beurre kex
    Kent

    Petit Beurre kex

    400 gram
    14,95 SEK
    Jmf pris: 37,38 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Allkrydda
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Allkrydda

    1000 gram
    79,95 SEK
    Jmf pris: 79,95 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Gräddkräm Vanilj
    Dolcela
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Gräddkräm Vanilj

    45 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 354,44 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Paprika i grädde
    Natura
    Glutenfri ikon

    Paprika i grädde

    700 gram
    74,50 SEK
    Jmf pris: 106,43 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Pionir godismix
    Pionir

    Pionir godismix

    250 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 111,80 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tranbär bönor
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Tranbär bönor

    900 gram
    40,50 SEK
    Jmf pris: 45,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ugnsbakade bönor
    Natureta

    Ugnsbakade bönor

    850 gram
    50,50 SEK
    Jmf pris: 59,41 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bruschetta Pizza
    Maretti

    Bruschetta Pizza

    150 gram
    21,95 SEK
    Jmf pris: 146,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Chokladpraliner med Mintfyllning
    Kras
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Chokladpraliner med Mintfyllning

    194 gram
    64,50 SEK
    Jmf pris: 332,47 / kg
    Lägg i varukorgen
  • KiKi godis
    Kras
    Laktosfri ikon

    KiKi godis

    100 gram
    11,95 SEK
    Jmf pris: 119,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026