| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Bredbar ost Rökt
    Zdenka
    Glutenfri ikon

    Bredbar ost Rökt

    140 gram
    29,95 SEK
    Jmf pris: 213,93 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Chipsy Classic Salta XL
    Marbo

    Chipsy Classic Salta XL

    210 gram
    35,50 SEK
    Jmf pris: 169,05 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Livanjski Rökt Ost
    Mljekara Livno

    Livanjski Rökt Ost

    82,95 SEK
    Lägg i varukorgen
  • Sweet Heart
    Pionir

    Sweet Heart

    150 gram
    14,95 SEK
    Jmf pris: 99,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Syrlig tarhana pasta
    Klas
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Syrlig tarhana pasta

    500 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 37,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vegeta Natur
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Vegeta Natur

    300 gram
    37,95 SEK
    Jmf pris: 126,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bröllopssoppa
    Podravka

    Bröllopssoppa

    58 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 275,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Eurokräm block
    Swisslion

    Eurokräm block

    100 gram
    13,95 SEK
    Jmf pris: 139,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingkorv mini
    Poli
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kycklingkorv mini

    330 gram
    46,95 SEK
    Jmf pris: 142,27 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vajkrem
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Vajkrem

    200 gram
    26,95 SEK
    Jmf pris: 134,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Wafers
    Kras

    Wafers

    430 gram
    46,95 SEK
    Jmf pris: 109,19 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Clipsy Mix 1
    Marbo

    Clipsy Mix 1

    150 gram
    21,50 SEK
    Jmf pris: 143,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026