| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Frondi Maxi Vanilj
    Kras
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Frondi Maxi Vanilj

    250 gram
    30,95 SEK
    Jmf pris: 123,80 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kaffe Zlatna Djezva
    Vispak
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kaffe Zlatna Djezva

    907 gram
    174,95 SEK
    Jmf pris: 192,89 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Poljorad Kajmak
    Poljorad
    Glutenfri ikon

    Poljorad Kajmak

    500 gram
    87,95 SEK
    Jmf pris: 175,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Smoki Jordnötsbågar
    Soko Stark

    Smoki Jordnötsbågar

    225 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 124,22 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Somunbröd 8p
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Somunbröd 8p

    80 gram
    64,95 SEK
    Jmf pris: 811,88 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tvättmedel Jorgovan Syren
    Duel

    Tvättmedel Jorgovan Syren

    2700 gram
    84,95 SEK
    Jmf pris: 31,46 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Vita bönor
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Vita bönor

    900 gram
    59,50 SEK
    Jmf pris: 66,11 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Dorina Rischoklad
    Kras

    Dorina Rischoklad

    220 gram
    43,95 SEK
    Jmf pris: 199,77 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Gula brytbönor
    Ledo
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Gula brytbönor

    21,50 SEK
    Lägg i varukorgen
  • Hasselnötskarameller
    Pionir
    Glutenfri ikon

    Hasselnötskarameller

    100 gram
    10,95 SEK
    Jmf pris: 109,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kulenova seka
    Gavrilovic

    Kulenova seka

    300 gram
    80,95 SEK
    Jmf pris: 269,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Matlagningsgrädde 20%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Matlagningsgrädde 20%

    500 ml
    37,50 SEK
    Jmf pris: 75,00 / l
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026