| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Bredbar ost Classic
    Zdenka
    Glutenfri ikon

    Bredbar ost Classic

    140 gram
    29,95 SEK
    Jmf pris: 213,93 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Majsmjöl Vit
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Majsmjöl Vit

    1000 gram
    25,50 SEK
    Jmf pris: 25,50 / kg
    Max 24 per order
    Lägg i varukorgen
  • Kviki pretzelsnacks
    Podravka
    Laktosfri ikon

    Kviki pretzelsnacks

    200 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 79,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Cokolino Barngröt Hasselnöt
    Lino

    Cokolino Barngröt Hasselnöt

    500 gram
    88,50 SEK
    Jmf pris: 177,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Salt
    Brams
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Salt

    1000 gram
    10,95 SEK
    Jmf pris: 10,95 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Filodeg Bovete
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Filodeg Bovete

    430 gram
    22,50 SEK
    Jmf pris: 52,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vaniljpudding
    Dolcela
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Vaniljpudding

    37 gram
    7,95 SEK
    Jmf pris: 214,86 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Polenta
    Zito
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Polenta

    450 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 41,11 / kg
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • Prima salta pinnar med jordnötter
    Soko Stark
    Laktosfri ikon

    Prima salta pinnar med jordnötter

    230 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 99,78 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kryddmix för Köttbullar
    Fant

    Kryddmix för Köttbullar

    60 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 258,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Smoki jordnötsbågar
    Soko Stark
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Smoki jordnötsbågar

    50 gram
    7,50 SEK
    Jmf pris: 150,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Mix för Slavonsk Gulaschsoppa
    Podravka

    Mix för Slavonsk Gulaschsoppa

    76 gram
    13,95 SEK
    Jmf pris: 183,55 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026