| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Fläskskiva
    Gavrilovic

    Fläskskiva

    150 gram
    30,95 SEK
    Jmf pris: 206,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kaffe Zlatna Djezva
    Vispak
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kaffe Zlatna Djezva

    600 gram
    113,50 SEK
    Jmf pris: 189,17 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingsalami
    Perutnina

    Kycklingsalami

    28,95 SEK
    Lägg i varukorgen
  • Tvättmedel Soft Lotus
    Duel

    Tvättmedel Soft Lotus

    2700 gram
    84,95 SEK
    Jmf pris: 31,46 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Eurokräm block
    Swisslion

    Eurokräm block

    50 gram
    7,50 SEK
    Jmf pris: 150,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kryddmix för Gulasch
    Fant

    Kryddmix för Gulasch

    65 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 238,46 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Salta Pinnar med Jordnötter
    Soko Stark
    Laktosfri ikon

    Salta Pinnar med Jordnötter

    40 gram
    5,50 SEK
    Jmf pris: 137,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Sudjuk Nötköttskorv kallrökt
    Brajlovic

    Sudjuk Nötköttskorv kallrökt

    400 gram
    113,50 SEK
    Jmf pris: 283,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Flytande Yoghurt 2,8%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Flytande Yoghurt 2,8%

    1000 ml
    35,50 SEK
    Jmf pris: 35,50 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Frondi Maxi Citron
    Kras

    Frondi Maxi Citron

    250 gram
    30,95 SEK
    Jmf pris: 123,80 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kryddmix för Kåldolmar
    Fant

    Kryddmix för Kåldolmar

    60 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 258,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Rozen Kore Tårtbotten
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Rozen Kore Tårtbotten

    430 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 65,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026