| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Vitamindryck Apelsin
    Cedevita
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Vitamindryck Apelsin

    455 gram
    72,95 SEK
    Jmf pris: 160,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Choco Smoki partypack
    Soko Stark

    Choco Smoki partypack

    150 gram
    23,50 SEK
    Jmf pris: 156,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingkorv mini
    Poli
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kycklingkorv mini

    130 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 142,31 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Salta pinnar med Jordnöt
    Marbo
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Salta pinnar med Jordnöt

    210 gram
    20,50 SEK
    Jmf pris: 97,62 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingkorv
    Perutnina
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kycklingkorv

    200 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 92,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Leverpastej fläsk
    Gavrilovic

    Leverpastej fläsk

    100 gram
    22,50 SEK
    Jmf pris: 225,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Brownie Choklad kaka
    Jaffa Crvenka

    Brownie Choklad kaka

    75 gram
    9,95 SEK
    Jmf pris: 132,67 / kg
    Tillfälligt slut
  • Kryddmix för Spaghetti Bolognese
    Fant

    Kryddmix för Spaghetti Bolognese

    58 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 267,24 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Te Korv
    Gavrilovic

    Te Korv

    300 gram
    83,95 SEK
    Jmf pris: 279,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Smoki WOW Choklad
    Soko Stark

    Smoki WOW Choklad

    70 gram
    17,50 SEK
    Jmf pris: 250,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Waferkex
    Master
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Waferkex

    250 gram
    14,95 SEK
    Jmf pris: 59,80 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Duel Sköljmedel Soft Lotus
    Duel

    Duel Sköljmedel Soft Lotus

    2450 ml
    87,95 SEK
    Jmf pris: 35,90 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026