| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Gul paprika med ost
    Plivit
    Glutenfri ikon

    Gul paprika med ost

    470 gram
    70,50 SEK
    Jmf pris: 150,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Grönsakssoppa med pastastjärnor
    Podravka

    Grönsakssoppa med pastastjärnor

    52 gram
    11,50 SEK
    Jmf pris: 221,15 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Halskarameller
    Pionir
    Glutenfri ikon

    Halskarameller

    100 gram
    11,50 SEK
    Jmf pris: 115,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Cokolino Barngrötmix Choklad
    Lino

    Cokolino Barngrötmix Choklad

    1000 gram
    120,95 SEK
    Jmf pris: 120,95 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Chipsy Max Chicken
    Marbo

    Chipsy Max Chicken

    30 kilo
    9,95 SEK
    Jmf pris: 0,33 / kg
    Tillfälligt slut
  • Salta fiskar
    Jaffa Crvenka

    Salta fiskar

    90 gram
    7,95 SEK
    Jmf pris: 88,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Clipsy Max Chicken
    Marbo

    Clipsy Max Chicken

    110 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 208,64 / kg
    Tillfälligt slut
  • Smoki WOW Jordnöt
    Soko Stark

    Smoki WOW Jordnöt

    70 gram
    17,50 SEK
    Jmf pris: 250,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kviki Gric
    Podravka

    Kviki Gric

    200 gram
    23,50 SEK
    Jmf pris: 117,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Söt Paprikapulver
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Söt Paprikapulver

    100 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 155,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tarhana Soppa
    Podravka
    Laktosfri ikon

    Tarhana Soppa

    70 gram
    10,50 SEK
    Jmf pris: 150,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Drickyoghurt 2,8%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Drickyoghurt 2,8%

    180 gram
    9,95 SEK
    Jmf pris: 55,28 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026