| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Björnbär frysta
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Björnbär frysta

    300 gram
    27,50 SEK
    Jmf pris: 91,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Strimlad Paprikamix
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Strimlad Paprikamix

    400 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 57,38 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vitost Fårmjölk
    Plivit
    Glutenfri ikon

    Vitost Fårmjölk

    200 gram
    33,95 SEK
    Jmf pris: 169,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vitost Getmjölk
    Plivit
    Glutenfri ikon

    Vitost Getmjölk

    400 gram
    65,95 SEK
    Jmf pris: 164,88 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Feferoni stark
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Feferoni stark

    480 gram
    43,95 SEK
    Jmf pris: 91,56 / kg
    Tillfälligt slut
  • Lutenica- stark grönsaksröra
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Lutenica- stark grönsaksröra

    300 gram
    43,95 SEK
    Jmf pris: 146,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Lutenica- stark grönsaksröra
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Lutenica- stark grönsaksröra

    490 gram
    61,95 SEK
    Jmf pris: 126,43 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Röd paprika med ost
    Plivit
    Glutenfri ikon

    Röd paprika med ost

    470 gram
    70,50 SEK
    Jmf pris: 150,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Zakuska mild
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Zakuska mild

    490 gram
    61,95 SEK
    Jmf pris: 126,43 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ajvar stark
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar stark

    490 gram
    80,95 SEK
    Jmf pris: 165,20 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Backtimjante
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Backtimjante

    30 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 616,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Grönt te
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Grönt te

    36 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 513,89 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026