| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Veggie Chili & Citron
    Argeta
    Vegansk ikon
    Glutenfri ikon

    Veggie Chili & Citron

    95 gram
    19,50 SEK
    Jmf pris: 205,26 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ajvar Mild
    Granny Secret
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar Mild

    550 gram
    93,50 SEK
    Jmf pris: 170,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ajvar mild
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar mild

    300 gram
    56,50 SEK
    Jmf pris: 188,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Salviate
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Salviate

    36 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 513,89 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Zakuska mild
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Zakuska mild

    300 gram
    43,95 SEK
    Jmf pris: 146,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Zakuska stark
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Zakuska stark

    300 gram
    43,95 SEK
    Jmf pris: 146,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bärmix fryst
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Bärmix fryst

    300 gram
    29,50 SEK
    Jmf pris: 98,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Jordgubbar frysta
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Jordgubbar frysta

    300 gram
    27,50 SEK
    Jmf pris: 91,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Röd Harmoni Te
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Röd Harmoni Te

    40 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 462,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Blåbär frysta
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Blåbär frysta

    300 gram
    34,50 SEK
    Jmf pris: 115,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • KarlJohan
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    KarlJohan

    300 gram
    55,95 SEK
    Jmf pris: 186,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Zakuska Het
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Zakuska Het

    490 gram
    61,95 SEK
    Jmf pris: 126,43 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026