| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  •  Ajvar Mild
    Granny Secret
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar Mild

    200 gram
    43,95 SEK
    Jmf pris: 219,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kashkaval
    Plivit
    Glutenfri ikon

    Kashkaval

    200 gram
    37,50 SEK
    Jmf pris: 187,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  •  Brännässla Te
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Brännässla Te

    30 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 616,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vitost Komjölk
    Plivit
    Glutenfri ikon

    Vitost Komjölk

    800 gram
    103,95 SEK
    Jmf pris: 129,94 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vitost Komjölk
    Plivit
    Glutenfri ikon

    Vitost Komjölk

    200 gram
    25,95 SEK
    Jmf pris: 129,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Gula Vaxbönor
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Gula Vaxbönor

    400 gram
    17,50 SEK
    Jmf pris: 43,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Hibiskuste
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Hibiskuste

    30 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 616,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ajvar
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar

    300 gram
    56,50 SEK
    Jmf pris: 188,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Veggie Röd Paprika
    Argeta
    Vegansk ikon
    Glutenfri ikon

    Veggie Röd Paprika

    95 gram
    19,50 SEK
    Jmf pris: 205,26 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ärtor
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ärtor

    400 gram
    20,50 SEK
    Jmf pris: 51,25 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ajvar Stark
    Granny Secret
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar Stark

    550 gram
    93,50 SEK
    Jmf pris: 170,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ajvar mild
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar mild

    490 gram
    80,95 SEK
    Jmf pris: 165,20 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026