| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Chipsy X Cut Chili XL
    Marbo

    Chipsy X Cut Chili XL

    210 gram
    35,50 SEK
    Jmf pris: 169,05 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bronhi Godis
    Kras

    Bronhi Godis

    200 gram
    23,50 SEK
    Jmf pris: 117,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kryddmix för Böngryta
    Fant
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Kryddmix för Böngryta

    60 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 258,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Chipsy Xcut Salta
    Marbo

    Chipsy Xcut Salta

    140 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 199,64 / kg
    Tillfälligt slut
  • Tepastej fläsk
    Gavrilovic

    Tepastej fläsk

    100 gram
    22,50 SEK
    Jmf pris: 225,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tyrolsk Soppa
    Podravka
    Laktosfri ikon

    Tyrolsk Soppa

    67 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 238,06 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kryddmix för Köttbullar
    Fant

    Kryddmix för Köttbullar

    90 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 172,22 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Choco Smoki
    Soko Stark

    Choco Smoki

    80 gram
    16,95 SEK
    Jmf pris: 211,88 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Malen kex
    Bambi

    Malen kex

    300 gram
    35,50 SEK
    Jmf pris: 118,33 / kg
    Max 3 per order
    Lägg i varukorgen
  • Salladskrydda
    Vegeta
    Glutenfri ikon

    Salladskrydda

    20 gram
    6,50 SEK
    Jmf pris: 325,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vassledryck
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Vassledryck

    1000 ml
    16,95 SEK
    Jmf pris: 16,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Duel Sköljmedel Soft Lotus
    Duel

    Duel Sköljmedel Soft Lotus

    1600 gram
    59,95 SEK
    Jmf pris: 37,47 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026