| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Domacica Kex
    Kras

    Domacica Kex

    300 gram
    41,50 SEK
    Jmf pris: 138,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Prosciutto Oxkött skivat
    Plivit
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Prosciutto Oxkött skivat

    80 gram
    56,50 SEK
    Jmf pris: 706,25 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Alpisk köttsoppa
    Podravka
    Laktosfri ikon

    Alpisk köttsoppa

    60 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 265,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Grillkorv Mild
    Brajlovic

    Grillkorv Mild

    500 gram
    81,95 SEK
    Jmf pris: 163,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Mini Bananko
    Kras

    Mini Bananko

    120 gram
    18,95 SEK
    Jmf pris: 157,92 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Poljorad Kajmak
    Poljorad
    Glutenfri ikon

    Poljorad Kajmak

    200 gram
    41,50 SEK
    Jmf pris: 207,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Srijemska Korv
    Gavrilovic

    Srijemska Korv

    300 gram
    83,95 SEK
    Jmf pris: 279,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bredbar ABC Ost
    Belje

    Bredbar ABC Ost

    200 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 139,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Frondi Maxi Nougat
    Kras
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Frondi Maxi Nougat

    250 gram
    30,95 SEK
    Jmf pris: 123,80 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Jordgubbspudding
    Dolcela
    Glutenfri ikon

    Jordgubbspudding

    40 gram
    7,95 SEK
    Jmf pris: 198,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kryddmix för Chili Con Carne
    Fant

    Kryddmix för Chili Con Carne

    55 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 281,82 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Färsk Majonnäs
    Zvijezda
    Glutenfri ikon

    Färsk Majonnäs

    630 gram
    56,50 SEK
    Jmf pris: 89,68 / kg
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026