| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Sultan Soppa
    Vispak
    Laktosfri ikon

    Sultan Soppa

    60 gram
    13,50 SEK
    Jmf pris: 225,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Schweizisk soppa
    Podravka
    Laktosfri ikon

    Schweizisk soppa

    54 gram
    14,95 SEK
    Jmf pris: 276,85 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Somborka med vitkål
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Somborka med vitkål

    650 gram
    37,50 SEK
    Jmf pris: 57,69 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bakpulver
    Dolcela
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Bakpulver

    72 gram
    12,95 SEK
    Jmf pris: 179,86 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Lane chokladkex
    Bambi

    Lane chokladkex

    135 gram
    17,95 SEK
    Jmf pris: 132,96 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Poljorad Dimko rökt ost
    Poljorad
    Glutenfri ikon

    Poljorad Dimko rökt ost

    400 gram
    84,95 SEK
    Jmf pris: 212,38 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Rostade pumpafrön
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Rostade pumpafrön

    200 gram
    35,50 SEK
    Jmf pris: 177,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Strudel Fikon
    Medela

    Strudel Fikon

    240 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 95,63 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Chipsy X Cut Tzatziki
    Marbo

    Chipsy X Cut Tzatziki

    140 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 199,64 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Oxskiva
    Brajlovic

    Oxskiva

    200 gram
    33,95 SEK
    Jmf pris: 169,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Cockta Läsk
    Cockta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Cockta Läsk

    1500 ml
    33,95 SEK
    Jmf pris: 22,63 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Mjölk 2,5% BA
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Mjölk 2,5% BA

    1000 ml
    22,50 SEK
    Jmf pris: 22,50 / l
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026