| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Jana Ice Tea Skogsbär
    Jana
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Jana Ice Tea Skogsbär

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Tillfälligt slut
  • Kummel utan huvud
    Ledo
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kummel utan huvud

    800 gram
    95,95 SEK
    Jmf pris: 119,94 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Skumbanan 40-pack
    Soko Stark

    Skumbanan 40-pack

    1000 gram
    98,95 SEK
    Jmf pris: 98,95 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Surkörsbärssaft
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Surkörsbärssaft

    1000 ml
    65,95 SEK
    Jmf pris: 65,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Ugnsbakade bönor
    Natureta

    Ugnsbakade bönor

    415 gram
    28,95 SEK
    Jmf pris: 69,76 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vaniljpudding 4-pack
    Dolcela
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Vaniljpudding 4-pack

    160 gram
    25,50 SEK
    Jmf pris: 159,38 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Waferskuber med Vitchoklad
    Bambi

    Waferskuber med Vitchoklad

    130 gram
    26,95 SEK
    Jmf pris: 207,31 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kaffe Zlatna Djezva
    Vispak
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kaffe Zlatna Djezva

    200 gram
    39,50 SEK
    Jmf pris: 197,50 / kg
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • Napolitanke kex med smak av Chokladkräm
    Kras

    Napolitanke kex med smak av Chokladkräm

    840 gram
    65,95 SEK
    Jmf pris: 78,51 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Noblice Kakao
    Jaffa Crvenka

    Noblice Kakao

    350 gram
    30,95 SEK
    Jmf pris: 88,43 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ornel Calming
    Ornel

    Ornel Calming

    1600 ml
    77,95 SEK
    Jmf pris: 48,72 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Livanjski Ost
    Mljekara Livno

    Livanjski Ost

    82,95 SEK
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026