| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Donuts Choco Cream
    Jaffa Crvenka

    Donuts Choco Cream

    75 gram
    10,95 SEK
    Jmf pris: 146,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Duel Sköljmedel Like a Diamond
    Duel

    Duel Sköljmedel Like a Diamond

    1600 ml
    59,95 SEK
    Jmf pris: 37,47 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Kaffe Zlatna Djezva
    Vispak
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kaffe Zlatna Djezva

    100 gram
    21,50 SEK
    Jmf pris: 215,00 / kg
    Max 8 per order
    Lägg i varukorgen
  • Mantije med Ost
    Plivit

    Mantije med Ost

    500 gram
    52,50 SEK
    Jmf pris: 105,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Mileram 30%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Mileram 30%

    400 gram
    32,95 SEK
    Jmf pris: 82,38 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ornel Golden Dream
    Ornel

    Ornel Golden Dream

    1600 ml
    77,95 SEK
    Jmf pris: 48,72 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Plommonmos
    Podravka
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Plommonmos

    350 gram
    40,50 SEK
    Jmf pris: 115,71 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Polenta Fin
    Natura

    Polenta Fin

    1000 gram
    23,50 SEK
    Jmf pris: 23,50 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Sultansoppa
    Podravka

    Sultansoppa

    60 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 265,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bajadera
    Kras
    Vegansk ikon
    Glutenfri ikon

    Bajadera

    300 gram
    112,50 SEK
    Jmf pris: 375,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bruschetta Medelhavsgrönsaker
    Maretti

    Bruschetta Medelhavsgrönsaker

    150 gram
    21,95 SEK
    Jmf pris: 146,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Budjola Fläskkarré ca 500g
    Plivit
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Budjola Fläskkarré ca 500g

    160,50 SEK
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026