| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Vispak Kaffe Zlatna Djezva
    Vispak
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Vispak Kaffe Zlatna Djezva

    500 gram
    101,95 SEK
    Jmf pris: 203,90 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Baristamjölk 3,5%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Baristamjölk 3,5%

    1000 ml
    22,95 SEK
    Jmf pris: 22,95 / l
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bruschetta Tomat, Oliv & Oregano
    Maretti

    Bruschetta Tomat, Oliv & Oregano

    150 gram
    21,95 SEK
    Jmf pris: 146,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Gräddkräm Jordgubb
    Dolcela
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Gräddkräm Jordgubb

    66 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 241,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kalkonpastej
    Argeta
    Glutenfri ikon

    Kalkonpastej

    95 gram
    17,50 SEK
    Jmf pris: 184,21 / kg
    Tillfälligt slut
  • KiKi godis
    Kras
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    KiKi godis

    400 gram
    42,50 SEK
    Jmf pris: 106,25 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kyckling Cordon panerad
    Cekin

    Kyckling Cordon panerad

    600 gram
    101,95 SEK
    Jmf pris: 169,92 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingpastej Junior
    Argeta
    Glutenfri ikon

    Kycklingpastej Junior

    95 gram
    17,50 SEK
    Jmf pris: 184,21 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Natura Farsitura Karamell
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Natura Farsitura Karamell

    46,95 SEK
    Lägg i varukorgen
  • Oxköttskorv Kulen skivad
    Plivit
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Oxköttskorv Kulen skivad

    80 gram
    35,50 SEK
    Jmf pris: 443,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Paprikafilé gul
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Paprikafilé gul

    650 gram
    30,95 SEK
    Jmf pris: 47,62 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Petit Beurre Smörkex
    Kras

    Petit Beurre Smörkex

    960 gram
    77,50 SEK
    Jmf pris: 80,73 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026