| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Cornishons
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Cornishons

    1700 gram
    75,50 SEK
    Jmf pris: 44,41 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Donkaffe
    Doncafe
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Donkaffe

    500 gram
    109,50 SEK
    Jmf pris: 219,00 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Eurokräm bredbar
    Swisslion

    Eurokräm bredbar

    1000 gram
    103,95 SEK
    Jmf pris: 103,95 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Eurovafelkex
    Swisslion

    Eurovafelkex

    180 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 88,61 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Filodeg Vete
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Filodeg Vete

    430 gram
    22,50 SEK
    Jmf pris: 52,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Komage med Pancetta
    Gavrilovic
    Laktosfri ikon

    Komage med Pancetta

    300 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 149,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kulen nötköttskorv
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kulen nötköttskorv

    300 gram
    103,95 SEK
    Jmf pris: 346,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Matlagningsgrädde 20%
    Meggle
    Glutenfri ikon

    Matlagningsgrädde 20%

    750 ml
    51,95 SEK
    Jmf pris: 69,27 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Pepparrot
    Natureta
    Glutenfri ikon

    Pepparrot

    290 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 96,38 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Puder Vetemjöl
    Belje
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Puder Vetemjöl

    1000 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 18,50 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Sudjuk Pikant
    Brajlovic

    Sudjuk Pikant

    400 gram
    113,50 SEK
    Jmf pris: 283,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Suxhuk
    Brajlovic
    Laktosfri ikon

    Suxhuk

    1000 gram
    169,95 SEK
    Jmf pris: 169,95 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026