| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Tarhana pasta
    Klas
    Laktosfri ikon

    Tarhana pasta

    500 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 37,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tvättmedel Perfect Black
    Duel

    Tvättmedel Perfect Black

    2450 ml
    106,95 SEK
    Jmf pris: 43,65 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Vispgrädde
    Hulala

    Vispgrädde

    1000 ml
    49,95 SEK
    Jmf pris: 49,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Ananasjuice
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ananasjuice

    1000 ml
    37,50 SEK
    Jmf pris: 37,50 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Blåbärsnektar
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Blåbärsnektar

    1000 ml
    37,50 SEK
    Jmf pris: 37,50 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Cevapcici Banja Luka
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Cevapcici Banja Luka

    400 gram
    94,50 SEK
    Jmf pris: 236,25 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Chilimajonäs
    Zvijezda
    Glutenfri ikon

    Chilimajonäs

    400 gram
    42,50 SEK
    Jmf pris: 106,25 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Fiskkrydda
    Vegeta

    Fiskkrydda

    20 gram
    6,50 SEK
    Jmf pris: 325,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Flytande Honung
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Flytande Honung

    500 gram
    46,95 SEK
    Jmf pris: 93,90 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Grand Kaffe Gold
    Grand

    Grand Kaffe Gold

    200 gram
    54,50 SEK
    Jmf pris: 272,50 / kg
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • Hamburgare
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Hamburgare

    800 gram
    179,50 SEK
    Jmf pris: 224,38 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingkorv med ost
    Poli
    Glutenfri ikon

    Kycklingkorv med ost

    500 gram
    65,95 SEK
    Jmf pris: 131,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026