| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Champion Ananas 10p
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Ananas 10p

    200 ml
    32,95 SEK
    Jmf pris: 164,75 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Champion Jordgubb 10p
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Jordgubb 10p

    200 ml
    32,95 SEK
    Jmf pris: 164,75 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Champion Persika 10p
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Persika 10p

    200 ml
    32,95 SEK
    Jmf pris: 164,75 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Chili rostad
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Chili rostad

    500 gram
    89,50 SEK
    Jmf pris: 179,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Classic kaka
    Jaffa Crvenka

    Classic kaka

    150 gram
    22,50 SEK
    Jmf pris: 150,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Gulasch Pikant
    Podravka

    Gulasch Pikant

    300 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 149,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Gulasch färdigrätt
    Gavrilovic
    Laktosfri ikon

    Gulasch färdigrätt

    300 gram
    35,95 SEK
    Jmf pris: 119,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Inlagd Gurka
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Inlagd Gurka

    1700 gram
    65,95 SEK
    Jmf pris: 38,79 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Iste Persika
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Iste Persika

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Ketchup Stark
    Zvijezda
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ketchup Stark

    500 gram
    27,50 SEK
    Jmf pris: 55,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • KiKi Plus godis
    Kras
    Laktosfri ikon

    KiKi Plus godis

    100 gram
    10,95 SEK
    Jmf pris: 109,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Master Strudel Mix
    Master

    Master Strudel Mix

    250 gram
    21,50 SEK
    Jmf pris: 86,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026