| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Sarajevska Nötköttskorv
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Sarajevska Nötköttskorv

    300 gram
    103,95 SEK
    Jmf pris: 346,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Skinkpålägg
    Gavrilovic

    Skinkpålägg

    400 gram
    65,95 SEK
    Jmf pris: 164,88 / kg
    Tillfälligt slut
  • Skivad gurka
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Skivad gurka

    650 gram
    29,50 SEK
    Jmf pris: 45,38 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Tas Citron Diskmedel
    Bohor

    Tas Citron Diskmedel

    900 ml
    29,95 SEK
    Jmf pris: 33,28 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Tomatpaprika
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Tomatpaprika

    1700 gram
    61,95 SEK
    Jmf pris: 36,44 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Tortina Aprikos
    Vincinni

    Tortina Aprikos

    200 gram
    17,50 SEK
    Jmf pris: 87,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tortina Jordgubbe
    Vincinni

    Tortina Jordgubbe

    200 gram
    17,50 SEK
    Jmf pris: 87,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tortina Mjölk
    Vincinni

    Tortina Mjölk

    200 gram
    17,50 SEK
    Jmf pris: 87,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ärtor
    Ledo
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ärtor

    25,95 SEK
    Lägg i varukorgen
  • Akacie Honung
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Akacie Honung

    950 gram
    122,95 SEK
    Jmf pris: 129,42 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bohor Per Sempre Sköljmedel
    Bohor

    Bohor Per Sempre Sköljmedel

    3000 ml
    119,95 SEK
    Jmf pris: 39,98 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bosnisk Lokum
    Klas
    Laktosfri ikon

    Bosnisk Lokum

    400 gram
    31,95 SEK
    Jmf pris: 79,88 / kg
    Tillfälligt slut
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026