| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Vegeta Natur Chili
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Vegeta Natur Chili

    100 gram
    16,95 SEK
    Jmf pris: 169,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Äggpasta spiraler
    Klas

    Äggpasta spiraler

    400 gram
    15,50 SEK
    Jmf pris: 38,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Ajvar Stark
    Granny Secret
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar Stark

    200 gram
    43,95 SEK
    Jmf pris: 219,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Bohor Giardino Sköljmedel
    Bohor

    Bohor Giardino Sköljmedel

    3000 ml
    119,95 SEK
    Jmf pris: 39,98 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Champion ACE Multifrukt
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion ACE Multifrukt

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Champion Apelsin/Nektarin
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Apelsin/Nektarin

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Champion Multivitamin
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Multivitamin

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Champion Röd Äpple
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Röd Äpple

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Chokladpudding 4-pack
    Vindija

    Chokladpudding 4-pack

    500 gram
    24,50 SEK
    Jmf pris: 49,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Gräddskumpulver Mjölk
    Dolcela
    Glutenfri ikon

    Gräddskumpulver Mjölk

    36 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 443,06 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Gulasch
    Podravka

    Gulasch

    300 gram
    53,95 SEK
    Jmf pris: 179,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Klyftpotatis
    Ledo

    Klyftpotatis

    750 gram
    42,95 SEK
    Jmf pris: 57,27 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026