| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Champion Skogsbär
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Skogsbär

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Classic Äpple
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Classic Äpple

    1000 ml
    21,50 SEK
    Jmf pris: 21,50 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Combicreme
    Plivit

    Combicreme

    400 gram
    37,50 SEK
    Jmf pris: 93,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Cornichons
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Cornichons

    330 gram
    21,50 SEK
    Jmf pris: 65,15 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Domacica Kaka
    Jaffa Crvenka
    Laktosfri ikon

    Domacica Kaka

    230 gram
    21,50 SEK
    Jmf pris: 93,48 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Donkaffe
    Doncafe
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Donkaffe

    200 gram
    43,95 SEK
    Jmf pris: 219,75 / kg
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • Grillspett Shish Cevapcici
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Grillspett Shish Cevapcici

    350 gram
    94,50 SEK
    Jmf pris: 270,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Honungkaka Medeno Srce
    Pionir
    Laktosfri ikon

    Honungkaka Medeno Srce

    350 gram
    34,95 SEK
    Jmf pris: 99,86 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Honungskaka Medeno Srce körsbärssmak
    Pionir
    Laktosfri ikon

    Honungskaka Medeno Srce körsbärssmak

    350 gram
    34,95 SEK
    Jmf pris: 99,86 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Inlagd gurka
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Inlagd gurka

    650 gram
    28,50 SEK
    Jmf pris: 43,85 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingpariser
    Gavrilovic
    Laktosfri ikon

    Kycklingpariser

    800 gram
    78,50 SEK
    Jmf pris: 98,13 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Köttbullar i Tomatsås
    Gavrilovic
    Laktosfri ikon

    Köttbullar i Tomatsås

    300 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 149,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026