| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Njamb Wafers Crispy Coco
    Jaffa Crvenka

    Njamb Wafers Crispy Coco

    150 gram
    14,95 SEK
    Jmf pris: 99,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Oxgulasch
    Brajlovic
    Laktosfri ikon

    Oxgulasch

    300 gram
    46,95 SEK
    Jmf pris: 156,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Picklad sallad
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Picklad sallad

    650 gram
    31,50 SEK
    Jmf pris: 48,46 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Rödvinsvinäger
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Rödvinsvinäger

    1000 ml
    21,95 SEK
    Jmf pris: 21,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Shtepiak
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Shtepiak

    1000 gram
    169,95 SEK
    Jmf pris: 169,95 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Skogsbärssaft
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Skogsbärssaft

    1000 ml
    65,95 SEK
    Jmf pris: 65,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Skogsbärsstrudel med vanilj
    Ledo

    Skogsbärsstrudel med vanilj

    500 gram
    52,95 SEK
    Jmf pris: 105,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Strudel med vanilj, choklad och nougat
    Ledo

    Strudel med vanilj, choklad och nougat

    450 gram
    52,95 SEK
    Jmf pris: 117,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Tas Citron Diskmedel
    Bohor

    Tas Citron Diskmedel

    450 ml
    17,95 SEK
    Jmf pris: 39,89 / l
    Tillfälligt slut
  • Tipso Herbal
    Tipso

    Tipso Herbal

    900 ml
    29,95 SEK
    Jmf pris: 33,28 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Vegeta Allkrydda
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Vegeta Allkrydda

    250 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 111,80 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Vegeta Natur
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Vegeta Natur

    150 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 153,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026