| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Gröna Oliver
    Natureta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Gröna Oliver

    540 gram
    41,50 SEK
    Jmf pris: 76,85 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Grönsakssoppa
    Podravka

    Grönsakssoppa

    58 gram
    11,50 SEK
    Jmf pris: 198,28 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Hallonsaft
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Hallonsaft

    1000 ml
    65,95 SEK
    Jmf pris: 65,95 / l
    Lägg i varukorgen
  • Pilko Kycklingpålägg
    Brajlovic
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Pilko Kycklingpålägg

    400 gram
    32,95 SEK
    Jmf pris: 82,38 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Snabbnudlar med biffsmak
    Indomie
    Laktosfri ikon

    Snabbnudlar med biffsmak

    350 gram
    25,95 SEK
    Jmf pris: 74,14 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Stark Ajvar
    Podravka
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Stark Ajvar

    350 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 79,86 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Strudel choklad och surkörsbär
    Ledo

    Strudel choklad och surkörsbär

    500 gram
    52,95 SEK
    Jmf pris: 105,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Arf Cream Natural
    Arf

    Arf Cream Natural

    400 ml
    19,95 SEK
    Jmf pris: 49,88 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Arf Cream Original
    Arf

    Arf Cream Original

    400 ml
    19,95 SEK
    Jmf pris: 49,88 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bohor Azure Sköljmedel
    Bohor

    Bohor Azure Sköljmedel

    1700 ml
    74,95 SEK
    Jmf pris: 44,09 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bohor Classic Sköljmedel
    Bohor

    Bohor Classic Sköljmedel

    1700 ml
    74,95 SEK
    Jmf pris: 44,09 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bönor med Fläskkorv
    Gavrilovic
    Laktosfri ikon

    Bönor med Fläskkorv

    300 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 149,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026