| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Paprikafilé röd
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Paprikafilé röd

    650 gram
    37,50 SEK
    Jmf pris: 57,69 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Snabbnudlar med kycklingsmak
    Indomie
    Laktosfri ikon

    Snabbnudlar med kycklingsmak

    25,95 SEK
    Lägg i varukorgen
  • Strimlad surkål
    Natureta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Strimlad surkål

    1000 gram
    40,95 SEK
    Jmf pris: 40,95 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Äpple och hallonjuice
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Äpple och hallonjuice

    1000 ml
    22,50 SEK
    Jmf pris: 22,50 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Allkrydda
    Vegeta
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Allkrydda

    500 gram
    48,95 SEK
    Jmf pris: 97,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Baklava
    Gusto

    Baklava

    400 gram
    89,50 SEK
    Jmf pris: 223,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Banini Tårta Nougat
    Jaffa Crvenka

    Banini Tårta Nougat

    210 gram
    22,50 SEK
    Jmf pris: 107,14 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Brytbönor Gröna
    Ledo
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Brytbönor Gröna

    400 gram
    21,50 SEK
    Jmf pris: 53,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Burek Ost
    Plivit

    Burek Ost

    560 gram
    52,95 SEK
    Jmf pris: 94,55 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Classic Apelsin
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Classic Apelsin

    1000 ml
    29,95 SEK
    Jmf pris: 29,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Eurokrämkex Duo
    Swisslion

    Eurokrämkex Duo

    26,95 SEK
    Tillfälligt slut
  • Griski Pinnar med jordnöt
    Swisslion
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Griski Pinnar med jordnöt

    150 gram
    11,50 SEK
    Jmf pris: 76,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026