| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Ajvar Premium stark
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Ajvar Premium stark

    550 gram
    54,50 SEK
    Jmf pris: 99,09 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bohor Classic Sköljmedel
    Bohor

    Bohor Classic Sköljmedel

    3000 ml
    119,95 SEK
    Jmf pris: 39,98 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Domacica Kaka
    Jaffa Crvenka
    Laktosfri ikon

    Domacica Kaka

    550 gram
    43,95 SEK
    Jmf pris: 79,91 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Flytande Honung
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Flytande Honung

    950 gram
    93,50 SEK
    Jmf pris: 98,42 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Gulasch
    Podravka
    Laktosfri ikon

    Gulasch

    200 gram
    37,50 SEK
    Jmf pris: 187,50 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kantareller Torkade
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kantareller Torkade

    30 gram
    53,50 SEK
    Jmf pris: 1783,33 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kosova Stark Suxhuk
    Brajlovic

    Kosova Stark Suxhuk

    900 gram
    93,50 SEK
    Jmf pris: 103,89 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingkorv
    Poli
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kycklingkorv

    400 gram
    65,50 SEK
    Jmf pris: 163,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Margo Nova
    Zvijezda
    Glutenfri ikon

    Margo Nova

    400 gram
    29,50 SEK
    Jmf pris: 73,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Mild fefferoni
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Mild fefferoni

    620 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 45,08 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Napolitanke Chokladkräm
    Kras
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Napolitanke Chokladkräm

    187 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 85,29 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Suxhuk Skenderbeu
    Brajlovic
    Laktosfri ikon

    Suxhuk Skenderbeu

    500 gram
    64,95 SEK
    Jmf pris: 129,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026