| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Bönor med Bacon
    Gavrilovic
    Laktosfri ikon

    Bönor med Bacon

    300 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 149,83 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Classic Granatäpple
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Classic Granatäpple

    1000 ml
    20,95 SEK
    Jmf pris: 20,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Kalkonskiva
    Podravka

    Kalkonskiva

    150 gram
    20,95 SEK
    Jmf pris: 139,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Karl-Johansvamp Torkad
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Karl-Johansvamp Torkad

    30 gram
    42,50 SEK
    Jmf pris: 1416,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingkorv
    Poli
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Kycklingkorv

    330 gram
    46,95 SEK
    Jmf pris: 142,27 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingpastej Junior 2-Pack
    Argeta
    Glutenfri ikon

    Kycklingpastej Junior 2-Pack

    190 gram
    30,95 SEK
    Jmf pris: 162,89 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Oxköttssalami Kulen pikant
    Plivit
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Oxköttssalami Kulen pikant

    161,95 SEK
    Lägg i varukorgen
  • Polenta Grov
    Natura
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Polenta Grov

    1000 gram
    23,50 SEK
    Jmf pris: 23,50 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Saltgurka
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Saltgurka

    670 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 41,72 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Skumbanan 5-pack
    Soko Stark

    Skumbanan 5-pack

    125 gram
    14,95 SEK
    Jmf pris: 119,60 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Strudel Aprikos
    Medela

    Strudel Aprikos

    240 gram
    22,95 SEK
    Jmf pris: 95,63 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Zagorski Strukli
    Ledo

    Zagorski Strukli

    600 gram
    63,95 SEK
    Jmf pris: 106,58 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026