| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Svartvinbärsnektar
    Fructal
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Svartvinbärsnektar

    1000 ml
    29,95 SEK
    Jmf pris: 29,95 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Teringar kakao
    Kras

    Teringar kakao

    800 gram
    66,50 SEK
    Jmf pris: 83,13 / kg
    Tillfälligt slut
  • Arf Glasrengöring
    Arf

    Arf Glasrengöring

    650 ml
    29,95 SEK
    Jmf pris: 46,08 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Bohor Sköljmedel
    Bohor

    Bohor Sköljmedel

    1500 ml
    61,95 SEK
    Jmf pris: 41,30 / l
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Champion Cherry 10p
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Cherry 10p

    200 ml
    32,95 SEK
    Jmf pris: 164,75 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Champion Jordgubb
    Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Jordgubb

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Chipsy Classic
    Marbo

    Chipsy Classic

    140 gram
    27,95 SEK
    Jmf pris: 199,64 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Chokladpudding
    Dolcela
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Chokladpudding

    45 gram
    7,95 SEK
    Jmf pris: 176,67 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Donkaffe Minas
    Doncafe
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Donkaffe Minas

    500 gram
    103,95 SEK
    Jmf pris: 207,90 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Jadro Kex
    Kras

    Jadro Kex

    430 gram
    44,95 SEK
    Jmf pris: 104,53 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingpastej 12+2 Gratis
    Argeta
    Glutenfri ikon

    Kycklingpastej 12+2 Gratis

    1330 gram
    207,50 SEK
    Jmf pris: 156,02 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingpastej Pikant Halal
    Argeta

    Kycklingpastej Pikant Halal

    285 gram
    58,95 SEK
    Jmf pris: 206,84 / kg
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026