| Plivit
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
Fri frakt över 799kr
Kyl- & frysleverans mån-tis
  • Startsida
  • Sortiment

Kategorier

  • Sortiment
    • Skafferi
    • Kyl
    • Chark
    • Dryck
    • Sötsaker och snacks
    • Fryst
    • Övrigt
  • Recept
  • Erbjudande
  • Nyheter
  • Kosova Mild Suxhuk
    Brajlovic

    Kosova Mild Suxhuk

    900 gram
    93,50 SEK
    Jmf pris: 103,89 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Kycklingpastej
    Poli
    Glutenfri ikon

    Kycklingpastej

    95 gram
    16,95 SEK
    Jmf pris: 178,42 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Mantije med Spenat
    Plivit

    Mantije med Spenat

    500 gram
    52,50 SEK
    Jmf pris: 105,00 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Napolitanke Kakao och Mjölk
    Kras

    Napolitanke Kakao och Mjölk

    187 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 85,29 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Napolitanke Nougat
    Kras
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Napolitanke Nougat

    187 gram
    15,95 SEK
    Jmf pris: 85,29 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Oxskiva Pikant
    Podravka

    Oxskiva Pikant

    200 gram
    33,95 SEK
    Jmf pris: 169,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Paprikaröra med Senap
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Paprikaröra med Senap

    330 gram
    31,95 SEK
    Jmf pris: 96,82 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Polenta Majsgryn
    Klas
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Polenta Majsgryn

    1000 gram
    29,95 SEK
    Jmf pris: 29,95 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Poljorad Vlasicki Mjukost
    Poljorad

    Poljorad Vlasicki Mjukost

    200 gram
    32,95 SEK
    Jmf pris: 164,75 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Quinoa Grönsaksmix
    Ledo
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Quinoa Grönsaksmix

    400 gram
    30,95 SEK
    Jmf pris: 77,38 / kg
    Tillfälligt slut
  • Saltgurka
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Saltgurka

    1700 gram
    70,50 SEK
    Jmf pris: 41,47 / kg
    Tillfälligt slut
  • Saltgurka stark
    Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Saltgurka stark

    1700 gram
    70,50 SEK
    Jmf pris: 41,47 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • <
  • 1
  • 2
  • ...
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • ...
  • 49
  • 50
  • >
Plivit Trade logotyp

Plivit Trade AB

Startsida

Sortiment

Recept

Erbjudande

Nyheter

Snabblänkar

Villkor & policyer

Leveranstider

Vanliga frågor & svar

Cookies

Kontakta oss

 

Kontakta oss

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10
593 50 Västervik

kontakt@plivitshop.se

Följ oss

Balkan for Beginners

Instagram – Balkan for Beginners Facebook – Balkan for Beginners

Plivit Trade

Instagram – Plivit Trade Facebook – Plivit Trade YouTube – Plivit Trade

Klarna betalningslogotyp

Copyright © 2026