• Kras
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon

    Napolitanke Nougatwafers

    327 gram
    33,95 SEK
    Jmf pris: 103,82 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Plivit
    Glutenfri ikon

    Pepperfeto Het- Stark Grönsaksröra

    490 gram
    84,95 SEK
    Jmf pris: 173,37 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Tomater Gröna

    1650 gram
    42,95 SEK
    Jmf pris: 26,03 / kg
    Max 1 per order
    Lägg i varukorgen
  • Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Tomatpaprika

    650 gram
    31,50 SEK
    Jmf pris: 48,46 / kg
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Kent

    Waffers med Hasselnöt & Mjölkchoklad

    180 gram
    18,50 SEK
    Jmf pris: 102,78 / kg
    Lägg i varukorgen
  • Plivit
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Akaciahonung EKO

    300 gram
    56,50 SEK
    Jmf pris: 188,33 / kg
    Max 4 per order
    Lägg i varukorgen
  • Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Apelsin

    1500 ml
    23,50 SEK
    Jmf pris: 15,67 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Aprikos 10p

    200 ml
    32,95 SEK
    Jmf pris: 164,75 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen
  • Jaffa
    Vegansk ikon
    Laktosfri ikon
    Glutenfri ikon

    Champion Multivitamin 10p

    200 ml
    32,95 SEK
    Jmf pris: 164,75 / l
    Max 2 per order
    Lägg i varukorgen